Yetimlere Bayramlık :

“Her çocuk için özeldir bayram günleri

Yeni bir kıyafet, yeni bir ayakkabı…

Çocuk için “bayramlık kıyafet” alındığında başlar bayram

Neşe ve mutlulukla atar o an çocuk kalbi

Ve mutluluğun en derin hâliyle yatağın başucuna konulur sabah giyilmek üzere bayramlıklar. Şimdi büyüklerin sohbeti eşliğinde gelsin gül kokulu lokumlar, rengârenk şekerler ve dupduru umutlar, hayaller…”

 

WEFA Uluslararası İnsani Yardım Organizasyonu olarak tüm bu sevinçleri ve bayram heyecanını dünyanın dört bir yanındaki yetim çocuklarımıza da yaşatmak; onlara değerli olduklarını hissettirmek istiyoruz.

Bu sene de yetimlerimiz mutlu bir bayram sabahına uyansın ve dünyaya daha renkli ve umut dolu gözlerle baksın.

Başlattığımız bu iyilik aksiyonuna siz değerli hayırseverlerimizi de ortak etmek istiyoruz.

İster kendi adınıza isterseniz arkadaşınız, dostunuz, eşiniz veya sevdikleriniz adına bu bayram yetimlere bayramlık hediye edebilir ve yetim bir çocuğun bayramı mutlu geçirmesine vesile olabilirsiniz. Üzerinde istediğiniz ismin yazılı olduğu hediye paketleri Afrika’nın, Asya’nın masum yetimlerine sizin adınıza takdim edilecek. İlgili fotoğraf karesini ve teşekkür belgesini size PDF formatında E-Posta yoluyla göndereceğiz. Bayram gününü anlamlı kılacak bu çalışmamıza vereceğiniz destek sayesinde bu etkinlik, hem sizin hem de baba şefkatinden mahrum büyüyen çocukların “En güzel bayram hatırası” olacak. Bu bayram da yetimler mahzun kalmasın, umut dolsun.

Yetimlere Bayramlık Hediye Edin

Yetim çalışmasına ilişkin fotoğraf karesinin ve teşekkür belgesinin PDF formatında E-Posta yoluyla size ulaşmasını istiyorsanız “https://wefa.org/tr/ramazan/bayramlik/” bağlantısına tıklamanız ve burada bulunan formu doldurmanız gerekmektedir.