YETİMLERİMİZLE BULUŞMA GÜNLERİ

“Yetimlerimizle Buluşma Günleri” kapsamında 5 farklı ülkede yetimlere özel etkinlikler düzenleyeceğiz. Arnavutluk, Lübnan, Türkiye, Tanzanya ve Bangladeş’i ziyaret edecek orada yetim çocuklarımızla bir araya geleceğiz. 1 Ekim- 30 Kasım tarihleri arasında gerçekleştireceğimiz etkinlik kapsamında bölgedeki yetimlere zekât, gıda paketi ve sadaka yardımında bulunacak, adak, akîka, şükür kurbanı kesimi ve dağıtımı yapacağız. Yetimlerin hayallerini gerçekleştirmek amacıyla çocuklara bisiklet de hediye edeceğiz. Bununla birlikte yetim çocuklarımıza eğitim materyali yardımında bulunacağız.

Sizler de bağışlarınızla yardım kampanyamıza destek olabilirsiniz:

Yardım Kalemlerimiz

Yetimi Koru, İyilikle Büyüt; Çünkü Onlar Buna Değer

WEFA olarak korunmaya muhtaç yetimlere özel bir ihtimam gösteriyor, onların daha iyi yaşam şartlarına kavuşmaları için çalışmalar yürütüyoruz.

“YETİM SPONSORLUĞU” sistemiyle 24 ülkede 5.000’den fazla yetimin eğitim, sağlık, gıda, kıyafet ve barınma ihtiyaçlarına düzenli destek vermekteyiz. Bununla birlikte yılın belli dönemlerinde yetimlere yönelik bayramlık kıyafet, zekât yardımı, kışlık giyecek yardımı, kırtasiye yardımı vb. çalışmalar gerçekleştirerek onlara destek olmaktayız.

Sizler de bağışlarınızla yardım kampanyalarımıza destek olabilir, yetim çocukların geleceğe umutla bakmasına vesile olabilirsiniz.

Yetim Sponsorluğu Çalışması Yapılan Ülke ve Bölgeler

Arnavutluk, Bangladeş, Benin, Bosna-Hersek, Burkina Faso, Endonezya (Açe), Filipinler, Gana, Kenya, Keşmir, Lübnan, Moğolistan, Moritanya, Nepal, Nijer,
Pakistan, Somali, Sri Lanka, Sudan, Tanzanya, Togo, Türkiye, Yemen, Zimbabve

Yetim Sponsorluğu Başvuru Formu

Yetim Sponsorluğu sistemiyle yetim bir çocuğun eğitim, sağlık, gıda ve barınma ihtiyaçlarını karşılayabilir, yetimlerin geleceğe umutla bakmasına vesile olabilirsiniz.