Yetimin Tebessümü Ol

Mutluluk ve tebessüm kuşkusuz en çok çocuklara yakışır; dünyanın en korunası varlıklarına… Ancak bugün bir aile ortamında hayatını sürdürebilme imkânına sahip olamayan, annesini, babasını veya her ikisini birden kaybetmiş çocukların sayısı azımsanmayacak ölçüdedir. İnsan kaçakçılığı, çocuk işçiliği, organ mafyası gibi pek çok tehdidin gölgesinde olan masum yetim çocuklar için uzanacak yardım eli hiç şüphesiz onların daha yaşanası daha müreffeh bir hayata kavuşmasına da olanak sağlayacaktır. WEFA Uluslararası İnsani Yardım Organizasyonu başlattığı “Yetim Sponsorluğu” kampanyası ile mağdur, savunmasız ve bu yönüyle çeşitli istismara açık yetimlere yardım ve şefkat elini uzatırken; onların temel ihtiyaçlarının karşılanmasına, korunmalarına ve eğitim hizmetlerini en iyi şekilde alabilmelerine de aracılık etmektedir. “Yetimin Tebessümü Ol” sloganı ile start verdiğimiz kampanyaya sizler de destek verebilir; dünyanın muhtaç bölgelerindeki çocuklara ulaşarak onlara mutlu bir gelecek hediye edebilirsiniz.

“Yetim Sponsorluğu” projesi ile hayırseverlerimiz, her ay düzenli olarak gönderdikleri 35 Avro bağış ile yetim bir çocuğun bakımını üstlenirken, onun eğitim-öğretim ve temel ihtiyaçlarının giderilmesine de yardımcı olmaktadır.

Tebessüm Paketi

Hayırseverlerimiz yetim çocuklar için 20 Avro tutarında olan ve içerisinde boya kalemi, defter, şeker ve çeşitli oyuncaklar bulunan “Tebessüm Paketi”ni yetim bir çocuğa hediye ederek onun sıcak tebessümüne vesile olabilmektedirler.

Nasıl bağış yapabilirim?

 • Bürolarımıza gelerek makbuz karşılığı yardım yapabilirsiniz.
 • “Para Çekme Yetki Formu”nu (Einzugsermächtigung)
  doldurarak bize gönderebilirsiniz.
 • Hesap numaramıza havale (Überweisung) yapabilirsiniz
 • www.wefa.org sayfamızdan online bağış yapabilirsiniz
 • 0049 221 880 64 80 numaralı telefondan Tele-Bağış
  yapabilirsiniz.
 • Kredi Kartı, “Paypal“ veya “Sofortüberweisung“ sistemlerini
  kullanarak bağışta bulunabilirsiniz.

ONLİNE BAĞIŞ kısmından bağış yapabilmek için

TIKLAYINIZ.
TIKLAYINIZ.