Kış yardımları kapsamında yardım çalışmalarına hız kesmeden devam eden WEFA Uluslararası İnsani Yardım Organizasyonu Yemen’e kış yardımlarını ulaştırarak ihtiyaç sahiplerini bu kış da unutmadı.

Her sene gerçekleştirdiği kış yardımları ile yoksulların sıcak bir kış geçirmesine vesile olan WEFA, bu yıl da dünyanın farklı ülke ve bölgelerine kış yardımı ulaştırmaya devam ediyor. İnsani krizin ölümcül boyutlara ulaştığı Yemen’i bu yıl da unutmayan WEFA, Yemen’e battaniye ve kışlık giysi ile gıda yardımında bulundu.

WEFA, 2019-20 kış yardımları kapsamında Yemenle birlikte Türkiye, Arnavutluk, Bosna-Hersek, Makedonya, Moğolistan, Lübnan, Kosova, Keşmir, Pakistan ve Bangladeş’teki muhtaçlara kış yardımında bulunmaktadır. WEFA’nın kış yardımları şubat ayının sonuna kadar devam edecek.

WEFA’nın kış yardımlarına destek vermek isteyen hayırseverler wefa.org sayfası üzerinden online bağış yapabilecekleri gibi +49 221 880 64 80 numaralı telefonu arayarak Tele-Bağış yoluyla da bağışlarını gerçekleştirebilirler. Dileyen hayırseverler ise WEFA’nın hesap numarasına havale yapabilirler. Açıklama kısmına “Kış Yardımı” yazılması gerekmektedir.