2006 yılından beri dünyanın farklı yerlerine insani yardım ulaştıran WEFA Uluslararası İnsani Yardım Organizasyonu banka hesap bilgilerinin güncellendiğini bildirirken, aktüel IBAN numarasını hayırseverlerle paylaştı.

2 yıl önce Kölner Bank  eG ve Volksbank Bonn Rhein-Sieg eG’nin “Volksbank Köln Bonn eG“ adı altında birleşme kararı alması üzerine tüm Kölner Bank eG banka hesap sahiplerine olduğu gibi WEFA’ya da yeni bir IBAN numarası verilmiş ve WEFA’nın banka hesabı Volksbank Köln Bonn eG’ye aktarılmıştı.

Yeni bankaya geçiş süresi boyunca -yaklaşık 1,5 yıldır- hem Kölner Bank hem de Volksbank Köln Bonn’daki banka hesabını kullanan WEFA, gelecek aydan itibaren sadece Volksbank Köln Bonn’daki hesabının geçerli olacağını bildirdi.

Kuruma ait güncel banka bilgilerini ve IBAN numarasını hayırseverlerle paylaşan WEFA, 01.10.2019 tarihi itibarıyla sadece Volksbank Köln Bonn’daki banka hesabı üzerinden gelen bağışları kabul edeceğini duyurdu.

Bilhassa 2017 yılından ve daha önceki yıllardan beri her ay düzenli olarak otomatik ödeme talimatıyla WEFA’ya bağış gönderen hayırseverlerin güncel banka bilgilerini dikkate alması gerektiğine vurgu yapıldı.

 

WEFA’ya ait güncel banka bilgileri ve IBAN numarası aşağıda bilginize sunulmuştur.

WEFA e.V.

IBAN: DE10 3806 0186 6008 6880 18

BIC: GENO DED1 BRS

Volksbank Köln Bonn