WEFA Uluslararası İnsani Yardım Organizasyonu’nun projeleri arasında yer alan “Kumbara” ile hayırseverler WEFA’nın yardım projelerine destek vererek pek çok kişinin ihtiyaçlarının giderilmesine vesile oluyor.

WEFA’nın “Kumbara” projesine destek veren hayırseverler yaptıkları ufak bağışlarla ihtiyaç sahiplerine yönelik yapılan yardım çalışmalarına katkı sağlıyorlar. Projeye ilişkin bilgiler veren Genel Başkan Musab Aydın, “Hayırseverlerimiz evlerinde ya da iş yerlerinde bulundurduğu WEFA kumbaraları ile hem toplumsal dayanışma bilincinin güçlendirilmesine hem de mazlum ve mağdurun ihtiyacının giderilmesine vesile oluyorlar. Yaptıkları ufak bağışlarla muhtaç coğrafyalardaki kimsesizlerin, yaşlıların, yoksulların, mültecilerin ve yetimlerin hayatlarına dokunuyor onlara umut hediye ediyorlar. Hayırseverlerimiz WEFA kumbaralarını ücretsiz olarak kolayca temin edebilirler. Kumbarayı teslim etmek için ise belli bir tarih sınırı bulunmuyor. Hayırseverlerimiz istedikleri zaman büromuza ya da temsilcilerimize gelerek dolu kumbaraları teslim edebilirler. Bu imkânı olmayanlar ise kumbaradaki bağışlarını bize havale yoluyla ulaştırabilirler.” dedi.

Kumbara Talep Formu

Hayırseverler wefa.org adresinde bulunan “Kumbara Talep Formu”nu elektronik ortamda doldurdukları takdirde kendilerine WEFA kumbarası ulaştırılacaktır.