WEFA Uluslararası İnsani Yardım Organizasyonu 2017 yılının sonunda hayata geçirdiği proje ile gençlerin yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Kamboçya’daki gençler, düğün yemeklerinde et ikram ettikleri için düğünlerini sadece Kurban Bayramı döneminde gerçekleştiriyor. WEFA hayata geçirdiği proje ile maddi imkânı olmayan gençleri en özel günlerinde de yalnız bırakmıyor. Kamboçya’da gerçekleştirilen proje kapsamında WEFA, her ay bir gencin düğün yemeğini organize ediyor. En son nisan ayında dünya evine giren Kamboçyalı bir çiftin düğün yemeğini organize eden WEFA, şimdiye kadar altı genç çiftin düğününe destek verdi.

Bir düğün yemeği için gerekli olan büyükbaş kurbanın bedeli 560 Avro. Hayırseverler bu meblağın tamamını karşılayabilecekleri gibi adak, akika ve şükür kurbanlarını Kamboçyalı gençler için bağışlayarak da ihtiyaç sahibi bir gencin düğün yemeğine destek olabilirler.

Nasıl Bağış Yapabilirim?

Kamboçya’da bir düğün yemeğine sponsor olmak isteyen hayırseverler wefa.org sayfası üzerinden online bağış yapabilecekleri gibi Tele-Bağış yoluyla da bağışlarını gerçekleştirebilirler.