WEFA gönüllüsü Kimdir?

WEFA’LI GÖNÜLLÜLER 

Wefa Uluslararası İnsani Yardım Organizasyonu, tüm faaliyetlerini Wefa ekibi ve gönüllük esasıyla yürütmektedir. Wefa’nın misyonu doğrultusunda yardıma muhtaç durumdaki kişilere nerede olduklarına veya hangi din, dil veya etnik gruba tabi olduklarına bakmaksızın yardımlarımızı ulaştırmanın sorumluluğu ile hareket eden kimselerdir. Wefa gönüllüleri, Wefa için değil, Dünya’nın neresinde olursa olsun muhtaçlara ulaşma kaygısı içinde olan kişilerdir.

Bağışçılarımızın emanetlerini doğru ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak amacıyla çıktığımız bu yolda, ‘’herkesi hayra ve iyiliğe’’ çağırarak, muhtaçların yanında olan ve emanetlerinizi koruyan ahlaki değerlere haiz Wefa gönüllüleri ile yardımlarımızı yerine getirmekteyiz.

Gönüllülerimiz de faaliyetlerimiz vasıtasıyla kendilerini daha huzurlu hissederek kişisel gelişimlerine de katkıda bulunabileceklerdir.

WEFA’YI SIRTINDA DEĞİL, YÜREKLERİNDE TAŞIYANLAR;

  • Wefa Gönüllüsü; “Hayır ve İyilik Gönüllüsü” dür.
  • Wefa Gönüllüsü; toplumda yardımlaşma ve dayanışma anlayışı ile hareket eden kimselerdendir.
  • Wefa Gönüllüsü; merhametli ve erdemlidir. Çevresindeki herkesi merhametli ve erdemli olmaya çağırır.
  • Wefa Gönüllüsü; Dünya’nın neresinde olursa olsun muhtaçlara elini uzatmayı görev edinir ve her türlü katkıyı (emeğiyle, yeteneğiyle, becerisiyle, çevresiyle, her türlü taşınır-taşınmaz malı ile, bileğinin kaleminin sözünün gücü ile) yardıma, dayanışmaya yönlendirir.

Hayırlara vesile olmak için sizlerde Wefa ile Gönüllü olun…

ONLİNE BAĞIŞ kısmından bağış yapabilmek için

TIKLAYINIZ.
TIKLAYINIZ.