WEFA Gönüllüleri Heillbronn’da bir araya geldi. WEFA Heilbronn Temsilcisi Sevim Bilekkaya tarafından organize edilen iftar programına WEFA Genel Başkanı Musab Aydın ve WEFA Gönüllüler Birimi Başkanı Rabia Sefi’nin yanı sıra yaklaşık 150 Wefa Gönüllüsü katıldı.

Programda konuşma yapan WEFA Genel Başkanı Musab Aydın WEFA gönüllüleri ile biraraya gelmekten duyduğu mutluluğu ifade ederken WEFA’nın yaptığı etkinliklere ise şu sözlerle değindi: “Tüm teşkilatlarımız hareketli, hummalı çalışma içindeler. Avusturya ve Hollanda partnerlerimiz  mültecilere yönelik çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Belçika WEFA, Arnavutluk’taki yetimlerimizi sevindirmek için yola çıktılar. Berlin şubemizin tertip ettiği sahur programlarının oldukça güzel geçtiği bilgisini alıyoruz.  İftarlarımız da değerli temsilcilerimizin organize ettiği programlarla sıcak ve samimi ortamda geçiyor. Köln’de açtığımız WEFA Ramazan Çadırı ile tüm inananlara ve muhtaçlara iftar yemeği veriyoruz. İsviçre’deki partnerimiz ise zekat ve fitre kampanyalarını sürdürüyor. Tabii bu güzel ve anlamlı organizasyon için de Heilbronn’nun fedakâr ekibine teşekkürlerimi sunuyorum. Sizlerden aldığımız güçle yılmadan usanmadan yetim başı okşamaya mağdur ve mazlumun yanında olmaya devam edeceğiz.”

Ney dinletisinin ardından söz alan  WEFA Gönüllüler Birimi Sorumlusu Rabia Sefi ise programa iştirak eden tüm katılımcılara teşekkür ederken, yaptıkları anlamlı faaliyetlerden ötürü Heilbronn gönüllülerine gül takdim etti. Çekilen hatıra fotoğrafının ardından program son buldu.