Genel Başkanımız Musab Aydın, Genel Başkan Yardımcımız Şerafettin imatoğlu ve WEFA Avusturya Temsilcimiz  Yunus İpek, T.C. Viyana Büyükelçisi Ozan Ceyhun beyefendiyi makamında ziyaret ederek birçok konu hakkında görüş alışverişinde bulundular.

Genel başkanımız Musab Aydın ve T.C Viyana Büyükelçiliği Basın Müşaviri Orhan Ocakdan beyefendi, büyükelçilik binasında bir araya gelerek bilgi alışverişinde bulundular.

Genel Başkanımız Musab Aydın ve Genel Başkan Yardımcımız Şerafettin İmatoğlu, Yunus Emre Enstitüsü Köln Şubesi Müdürü Sayın Dr. Yılmaz Bulut’a makamlarında ziyarette bulundular.

Genel Başkanımız Musab Aydın, Genel Başkan Yardımcımız Şerafettin İmatoğlu ve WEFA Avusturya temsilcimiz Yunus İpek, resmi ziyaretler kapsamında Avusturya Türk İslam Birliği (ATİB) Din Hizmetleri Müşaviri Sayın Selahaddin Çelebi beyefendiyi ziyaret ederek birlikte yürütülecek olan çalışmalar ve iş birliklerinin pekiştirilmesi hususunda istişarelerde bulundular.

Genel Başkanımız Musab Aydın, Genel Başkan Yardımcımız Şerafettin İmatoğlu ve WEFA Avusturya Temsilcimiz Yunus İpek, Avusturya Türk Federasyonu Başkanı Sayın Ali Can beyefendi ve yönetimine nezaket ziyareti gerçekleştirdiler.