WEFA Uluslararası İnsani Yardım Organizasyonu Bangladeş’te Aişenur Kız Yetimhanesinin temelini atmak üzere çalışma başlattı.

WEFA, Bangladeş’te yetimhane inşa etmek üzere yeni bir proje başlattı. Konuyla ilgili ayrıntılı bilgi veren WEFA Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Bakıcı şu sözleri kaydetti:

“Dünyanın farklı ülke ve bölgelerinde okul, cami, kütüphane, yetimhane, yetim okulu vb. kalıcı eserler inşa etmeye devam ediyoruz. Yeni başlattığımız proje kapsamında Bangladeş’in Rajshahi şehrinde de Aişenur Kız Yetimhanesini hayata geçiriyoruz. 280 metrekare alan üzerine yapılacak olan yetimhane 2 katlı olarak inşa edilecek. Yaklaşık 60 kız yetimin kalacağı yetimhanede yatakhane, mutfak, yemek odası, idare odası ile çok amaçlı odalar da yer alacak. Aralık ayında yetimhanemizin temelini atmayı planlıyoruz. Projenin hayata geçmesine WEFA Rastatt Temsilcisi Hasan Özdemir büyük destek veriyor.”

Bağışımı Nasıl Ulaştırabilirim?

Aişenur Kız Yetimhanesinin hayata geçmesine katkı sunmak isteyen hayırseverler wefa.org sayfası üzerinden online bağış yapabilecekleri gibi +49 221 880 64 80 numaralı telefonu arayarak Tele-Bağış yoluyla da bağışlarını gerçekleştirebilirler. WEFA bürolarında veya temsilciliklerde makbuz karşılığı elden de bağış yapılabilir. Ayrıca WEFA’nın hesap numarasına havale de yapılabilmektedir. Ayrıca WEFA’nın hesap numarasına havale de yapılabilmektedir.

Öte yandan aşağıdaki bağlantı üzerinden de bağışınızı güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

YETİM SPONSORLUĞU BAŞVURU FORMU

TIKLAYINIZ
TIKLAYINIZ