WEFA ULUSLARARASI İNSANİ YARDIM ORGANİZASYONU 10. TEŞKİLATLANMA TOPLANTISI’NI ALMANYA’NIN DUİSBURG ŞEHRİNDE İCRA ETTİ.

WEFA’nın 10. Teşkilatlanma Toplantısı 4 Kasım Pazar günü Duisburg’ta gerçekleştirildi. Toplantıya Avrupa’nın farklı yerlerinden temsilciler de katıldı. 2018 yılında yapılan çalışmaların değerlendirildiği toplantıda 2019 yılında gerçekleştirilmesi planlanan yeni projelerden de bahsedildi.

Toplantıda ayrıca Proje Koordinatörü Birimi, Gönüllü Birimi ve Yetim Birimi yaptıkları sunumlarında 2018 yılı içerisinde gerçekleştirdikleri çalışmalar hakkında katılımcılara bilgiler verdi. Genç WEFA ise yaptığı sunumda 2019 yılı hedeflerinden bahsetti.

2018 Kurban Kampanyası kapsamında ülkelere giden kurban gözlemcilerinin ülkeye dair izlenimlerini aktardığı toplantıda zaman zaman duygusal anlar da yaşandı.

WEFA Genel Başkanı Musab Aydın toplantı sonrası yaptığı değerlendirmede, “Her sene düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz teşkilatlanma toplantılarımızda WEFA temsilcilerimizle ve WEFA Gönüllülerimizle bir araya gelirken, yıl içerisinde yaptığımız projelerimizi birlikte değerlendiriyor ve yardım çalışmalarımızın daha da yaygınlaştırılması noktasında fikir alışverişinde bulunuyoruz. Bu sebeple teşkilatlanma toplantılarımıza büyük önem atfediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Samimi bir atmosferde gerçekleşen toplantı çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.