Türkiye’de kurban yardımları gerçekleştirecek olan WEFA Uluslararası İnsani Yardım Organizasyonu bu Kurban Bayramı’nda Türkiye’nin beş ilindeki ihtiyaç sahiplerine kurban yardımında bulunacak. WEFA, bu yılki kurban yardımları kapsamında Türkiye’deki mülteci ailelere de kurban yardımı ulaştıracak.

Kurban yardımları çerçevesinde Türkiye’deki ihtiyaç sahiplerine bu yıl da kurban eti yardımında bulunacak olan WEFA Uluslararası İnsani Yardım Organizasyonu, bu Kurban Bayramı’nda Türkiye’de 5 ayrı şehirde kurban yardım çalışmalarını gerçekleştirecek. 

Türkiye’deki kurban yardımları hakkında ayrıntılı bilgi veren WEFA Genel Başkanı Musab Aydın, “WEFA Uluslararası İnsani Yardım Organizasyonu olarak kurulduğumuz günden bugüne dek dünyanın farklı coğrafyalarında gerçekleştirdiğimiz çeşitli yardım çalışmalarımızla daima muhtaçların yanında olduk. Hayata geçirdiğimiz yardım projelerimiz çerçevesinde Türkiye’deki kardeşlerimize de her yıl Kurban Bayramı’nda kurban eti dağıtıyoruz. Bu sene de Türkiye‘deki yoksul kardeşlerimize kurban yardımlarımız devam edecek. Yardım çalışmalarımız kapsamında Türkiye’deki ihtiyaç sahibi ailelere, yetimlere, öğrencilere, yaşlılara, dul ve hastalara kurban eti ulaştıracağız.” dedi.

WEFA, Türkiye’de 5 Şehirde Kurban Yardımı Gerçekleştirecek

Türkiye’deki yoksullara daima yardım eli uzatan WEFA Uluslararası İnsani Yardım Organizasyonu bu sene Kurban Bayramı’nda da Türkiye’deki ihtiyaç sahibi ailelere yalnız bırakmayacak. Bu Kurban Bayramı’nda Türkiye’de 5 ayrı ilde yardım çalışmaları gerçekleştireceklerini söyleyen WEFA Genel Başkanı Aydın, “Bu sene Kurban Bayramın’nda Bayburt, Yozgat, Kayseri, Şanlıurfa ve İstanbul’daki fakir ailelere kurban eti yardımında bulunacağız. Kurban yardımlarımızla Türkiye’deki ihtiyaç sahibi kardeşlerimizi de mutlu edeceğiz. Suriye’den ve Orta Asya’dan gelen yoksul muhacir ve mülteci ailelere de kurban eti dağıtacağız. Kurban yardımlarıyla ilgili hazırlıklarımız hızlı bir şekilde devam ediyor. Türkiye’deki kurban yardım çalışmalarımıza bağışlarıyla katkı sunmak isteyen tüm hayırseverlerimize şimdiden çok teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Türkiye’deki Yoksul Aileler İçin Kurban Bağışında Bulunabilirsin

Türkiye’deki ihtiyaç sahiplerine WEFA Uluslararası İnsani Yardım Organizasyonu aracılığıyla kurban yardımında bulunmak isteyen hayırseverler wefa.org sayfası üzerinden online bağış yapabilecekleri gibi +49 221 880 64 80 numaralı telefonu arayarak Tele-Bağış yoluyla da bağışlarını gerçekleştirebilirler. Ayrıca WEFA’nın hesap numarasına havale de yapılabilmektedir. Açıklama kısmına “Kurban” yazılması gerekmektedir.