Türkiye Kurban Yardımı : 

Türkiye’deki ihtiyaç sahiplerini bu Kurban Bayramı’nda da unutmayan WEFA Uluslararası İnsani Yardım Organizasyonu Türkiye’nin farklı illerindeki yoksullara bu sene de kurban yardımında bulunacak.

2020 kurban yardımlarını bu sene 37 ülke ve bölgede gerçekleştirecek olan WEFA, Türkiye’deki ihtiyaç sahiplerine bu yıl da kurban yardımı ulaştıracak. Türkiye’deki kurban yardımlarına ilişkin ayrıntılı bilgi veren WEFA Genel Başkanı Musab Aydın şu ifadeleri kullandı: “Kurban Bayramı yaklaşıyor. Bu vesileyle çalışmalarımıza hız verdik. Bu yıl da dünyanın farklı ülkelerine yardım ulaştıracağız. Geçen yıl Türkiye’de 5 ayrı şehirde kurban yardımlarımızı gerçekleştirmiştik. Bu sene ise Adıyaman, Çorum, Antalya, Zonguldak, Isparta, Erzincan, Kayseri ve İstanbul olmak üzere toplamda 8 şehirde kurban dağıtımında bulunacağız. Bu Kurban Bayramı’nda 1.000’den fazla aileye yardım ulaştırmayı planlıyoruz. Bu çalışmaya katkı sunmak isteyen tüm hayırseverlerimize şimdiden çok teşekkür ediyorum.”

Türkiye Kurban Yardımı

WEFA’nın Türkiye’deki kurban yardım çalışmalarına destek vermek isteyen hayırseverler wefa.org sayfası üzerinden online bağış yapabilecekleri gibi +49 221 880 64 80 numaralı telefonu arayarak Tele-Bağış yoluyla da bağışlarını gerçekleştirebilirler. Ayrıca WEFA’nın hesap numarasına havale de yapılabilmektedir.

Öte yandan aşağıda yer alan formu doldurarak bağışınızı hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.