WEFA Uluslararası İnsani Yardım Organizasyonu’nun Genç WEFA üyeleri tarafından başlatılan farklı bir proje ile hayırseverler sevdikleri adına özel nedenli bağışta bulunabilecekler. Adına bağış yapılan kişiye bağış sertifikası gönderilecek.

Genç WEFA ekibi bu sene anlamlı bir projeye imza attı. Toplumsal duyarlılığı artırmak amacıyla başlatılan proje kapsamında hayırseverler özel günlerde sevdiklerine bağış sertifikası hediye edebilecekler. Projenin çıkış noktası ile ilgili ayrıntılı bilgiler aktaran Genç WEFA üyesi Melek Hanım, “Herkes sevdiklerinin özel günlerinde onlara hediye vermek, onları sevindirmek ister. Sevdikleriniz adına yapacağınız bağışlarla hem onları sevindirecek hem de başkalarının hayatlarına dokunacaksınız. Sevdikleriniz için özel olan o gün, yardıma muhtaç birisi için umut ve gelecek olacak. Projemizin hedefleri arasında insanların toplumsal sorunlara karşı duyarlı olmalarını ve bu sorunlara çözüm arayışlarında etkin rol almalarını sağlamak yer almaktadır. Her yıl milyonlarca kimsesiz çocuk ciddi tehlikelerle karşı karşıya. Muhtaç coğrafyalarda yaşayan insanlar hayatta kalabilmek için gerekli olan en temel ihtiyaçlardan yoksunlar. Çeşitli sebeplerden dolayı yaşadığı ülkeyi terk etmek zorunda kalan mülteciler ise kamplarda yaşam mücadelesi veriyor. Bizler bu sorunlara duyarsız kalamayız. Sevdikleriniz adına yapacağınız bağışlarla yetimin tebessümü olacak, ihtiyaç sahiplerine umut ve gelecek hediye edeceksiniz. Aynı zamanda sevdiklerinizi de bu iyilik kervanına dahil etmiş olacaksınız.” ifadelerini kullandı.

Bağış sertifikası gönderimi için minumum toplam bağış miktarı 20 Avro olarak belirlenmiştir. Özel nedenli bağışta bulunan hayırseverlere bağış yaptıkları kişi adına hazırlanmış bağış sertifikası gönderilecektir. Bağış sertifikası, adına bağış yaptıkları kişinin adresine de postalanabilecek

Bağış sertifikası talebinde bulunmak için tıklayınız!