WEFA Uluslararası İnsani Yardım Organizasyonu hayırseverlere daha iyi hizmet verebilmek için online bağış sistemini yeniledi. WEFA’nın web sitesi üzerinden online bağış yapmak isteyen hayırseverler şimdi daha hızlı ve kolay bir şekilde bağışlarını gerçekleştirebilecek.

WEFA Uluslararası İnsani Yardım Organizasyonu kurulduğu 2006 yılından bugüne dek dünyanın birçok ülkesinde acil yardım, sosyal yardım, eğitim-barınma yardımları ve sağlık yardımlarında bulunmakla birlikte kriz durumlarından etkilenen toplumların ve bireylerin, insani yardıma olan bağımlılıklarının azaltılabilmesi için uzun süreli planlamalar ve stratejiler de geliştirmektedir. Maddi imkânsızlıklar içinde olan çocukların ve yetimlerin kuşaktan kuşağa devrolan yoksulluk döngüsünden mutlak surette sıyrılabilmesi, kaliteli eğitim haklarını elde etmeleri ve böylelikle potansiyellerini gerçekleştirebilecekleri bilgi, becerilere sahip olabilmeleri için çeşitli bölgelerde eğitim faaliyetleri de gerçekleştirilmektedir.

WEFA, hayırseverler ve ihtiyaç sahipleri arasında bir köprü vazifesi kurmaya; bağışçıların emanetlerini sahiplerine teslim etmeye devam ediyor. Bu hizmetlerin daha sağlıklı bir biçimde sürdürülebilmesi için WEFA, online bağış sistemini yeniledi. Hayırseverler böylelikle bağışlarını hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilecekler. Sayfa Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde hizmet vermektedir.