Onze organisatie doneert voedselpakketten in het kader van “noodhulpprojecten” om de behoeften van overlevenden, weduwen en wezen die het slachtoffer zijn van oorlogen, honger en natuurrampen, of gezinnen met een slechte economische status te voorzien.

Onze voedselpakketten bevatten basisvoedingsmiddelen zoals meel, suiker, zout, rijst, olie, bulgur, thee, olijven, kaas en worden aan de behoeftigen gegeven. Met onze Ramadan-campagnes – een van onze permanente hulpprojecten – worden onze voedselpakketten zorgvuldig gedistribueerd en gezinnen die deze pakketten ontvangen kunnen in hun eigen huis hun iftar-maaltijd benuttigen.

Donateurs kunnen deelnemen aan dit hulpproject voor 30 euro.

Bu seneki ramazan çalışmalarını “Kardeş Payı Yapalım” sloganıyla başlatan WEFA Uluslararası İnsani Yardım Organizasyonu yılın ilk ramazan yardımlarını ulaştırmak üzere Pakistan ve Bangladeş’e gitti.
Tayland’a ramazan yardımları ulaştıran WEFA Uluslararası İnsani Yardım Organizasyonu Müslüman nüfusun yoğun olduğu bölgelerde kumanya yardımı gerçekleştirdi. Üç ayrı yerde kurduğu iftar sofralarında ise ihtiyaç sahiplerini ağırladı.
Ramazan yardımlarını ulaştırmak üzere Filipinler’e giden WEFA Uluslararası İnsani Yardım Organizasyonu, Moro Müslümanlarına kumanya ve zekât yardımında bulunurken, yetimlere ise bayramlık hediye etti.