NASIL YARDIMCI OLABİLİRİM?

WEFA gönüllüleri dünyada iyiliği yaymak amacıyla çıktıkları bu yolda tüm insanları yardımlaşma ve dayanışmaya çağırmaktadırlar. Böylece dünyanın neresinde olursa olsun mazlum ve mağdurları koruma amacıyla yardıma muhtaç herkese yardım ulaştırmaktadırlar.

Sizler de WEFA Gönüllüsü olup ayni ve nakdî bağışta bulunarak WEFA’nın yürütmekte olduğu projelere destek olabilir ve yardım faaliyetlerinin artmasını sağlayabilirsiniz. Bulunduğunuz ortamlarda kamuoyu oluşturarak toplumsal dayanışmayı güçlendirebilir; kermes, seminer, hayır kahvaltısı gibi çeşitli etkinlikler düzenleyerek gelirleri ile projelerimizi finanse edebilirsiniz.

Yabancı dil bilen gönüllü hayırseverlerimiz ise tercümanlık konularında destek verebilirler. Ev ve işyerlerine WEFA kumbarası koyarak küçük yardımlarla iyiliklerimizin çoğalmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Yürütmüş olduğumuz yardım kampanyaları çerçevesinde WEFA Gönüllüsü olup; ihtiyaç sahibi bölge insanının sorunlarını çözüme kavuşturmak amacıyla yardım bölgelerindeki faaliyetlerimize destek olabilir ve mazlumlara el uzatarak iyiliklerin artarak çoğalmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Sizler de hayırlara vesile olmak için WEFA Gönüllüsü olun ve iyilik kervanımıza katılın.

ONLİNE BAĞIŞ kısmından bağış yapabilmek için

TIKLAYINIZ
TIKLAYINIZ