Kurban Yardımı:

Kurban yardımlarına devam eden WEFA Uluslararası İnsani Yardım Organizasyonu adak, akîkâ ve şükür kurbanlarını Afrika’daki ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı.

Dünyanın farklı ülke ve bölgelerine kurban yardımı ulaştıran WEFA, Nijer ve Tanzanya’daki yoksulların sofralarını bereketlendirdi. Toplamda 434 hisse kurban bölgedeki yetim aileleri başta olmak üzere hastalara, kimsesizlere, yaşlılara ve ihtiyaç sahibi ailelere dağıtıldı. Kurban yardımlarından yaklaşık 1.500 kişi istifade etti.

Şubat ayında adak, akîka ve şükür kurbanları Malavi, Burkina Faso ve Türkiye’de kesilip ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacaktır.

Nasıl Bağış Yapabilirim?

Adak, akîka ve şükür kurbanı bağışında bulunmak isteyen hayırseverler wefa.org sayfası üzerinden online bağış yapabilecekleri gibi +49 221 880 64 80 numaralı telefonu arayarak Tele-Bağış yoluyla da bağışlarını gerçekleştirebilirler. WEFA bürolarında veya temsilciliklerde makbuz karşılığı elden de bağış yapılabilir. Ayrıca WEFA’nın hesap numarasına da havale yapılabilmektedir. Açıklama kısmına bağış türünün (şükür, adak, akîka) yazılması gerekmektedir.

ŞİMDİ BAĞIŞ YAP!

TIKLAYINIZ
TIKLAYINIZ