“Kurbanın Bereketi Dünyaya Yayılsın” sloganıyla başlattığı 2018 Kurban Kampanyası’na ara vermeden devam eden WEFA Uluslararası İnsani Yardım Organizasyonu bu sene 30 bin hisse kurbanı ihtiyaç sahiplerine ulaştırmayı hedefliyor.  WEFA, kurban dağıtımlarını 27 ülkede gerçekleştirecek.

Kurban kampanyası münasebetiyle çalışma saatlerinde değişikliğe giden WEFA, kampanya boyunca hafta sonları da hizmet verecek.

Hayırseverler 1-22 Ağustos tarihlerinde 08.00-22.00 saatleri arası Tele-Bağış yoluyla kurban bağışlarını gerçekleştirebilecekleri gibi WEFA’nın Köln’de bulunan Genel Merkezi’ne gelerek elden makbuz karşılığı da bağış yapabilirler.

Kurban bağışı için son tarih 22 Ağustos olarak belirlenmiştir. Bu tarihe kadar kurban bağışınızın WEFA’ya ulaşmış olması gerekmektedir.

Kurban bağışıyla ilgili soruları olanlar online chat üzerinden de sorularını yöneltebilirler.

Öte yandan hayırseverler diledikleri zaman diliminde wefa.org sayfası üzerinden online bağışta da bulunabilirler.

WEFA, 23 Ağustos tarihinden itibaren normal çalışma saatlerinde hizmet vermeye devam edecek.

 

Kurban kampanyası münasebetiyle çalışma saatlerinde değişikliğe giden WEFA, kampanya boyunca hafta sonları da hizmet verecek.

“Kurbanın Bereketi Dünyaya Yayılsın” sloganıyla başlattığı 2018 Kurban Kampanyası’na ara vermeden devam eden WEFA Uluslararası İnsani Yardım Organizasyonu bu sene 30 bin hisse kurbanı ihtiyaç sahiplerine ulaştırmayı hedefliyor.