Bayramlık

YETİM ÇOCUKLARIMIZ BAYRAMI MUTLU GEÇİRSİNLER

WEFA Uluslararası İnsani Yardım Organizasyonu olarak, dünyanın dört bir yanındaki ihtiyaç sahibi çocuklara sizlerin de desteğiyle her bayram bayramlık kıyafet hediye ediyoruz.

Baba şefkatinden mahrum büyüyen çocuklarımızı bu bayramda da yalnız bırakmayacak; masum yavrularımıza yine bayramlık yardımında bulunacağız.

Bu anlamlı yardım çalışmamıza sizler de bağışlarınızla destek olabilirsiniz.

Bağışınla bir yetimin bayram sevincine ortak olabilirsiniz.

SİZLER DE BİR YETİMİN BAYRAM SEVİNCİNE ORTAK OLUN!

Bu bayramda da bayramlık kıyafet bekleyen bazı çocuklarımızın kaleme aldığı açık mektupları sizlerle paylaşmak istiyoruz. Dünyanın farklı yerlerindeki çocuklarımızdan gelen mektupları bizler okuyunca duygulandık, mutlu olduk.  Sizleri de bu sevince ortak etmek istiyoruz. İyi okumalar!

Yetim çocuklara bayramlık yardımında bulunmak isteyen hayırseverler  wefa.org sayfası üzerinden online bağış yapabilecekleri gibi +49 221 880 64 80 numaralı telefonu arayarak Tele-Bağış yoluyla da bağışlarını gerçekleştirebilirler. WEFA bürolarında veya temsilciliklerde makbuz karşılığı elden de bağış yapılabilir. Ayrıca WEFA’nın hesap numarasına da havale yapılabilmektedir. Açıklama kısmına “Bayramlık” yazılması gerekmektedir.

ALTRUJA-PAGE-BNZ8-TR

ONLİNE BAĞIŞ kısmından bağış yapabilmek için

TIKLAYINIZ.
TIKLAYINIZ.