Ramazan ayının gelmesi ile birlikte çalışmalarına hız veren WEFA Uluslararası İnsani Yardım Organizasyonu, bu ramazanda da Afrika, Asya, Balkanlar, Orta Doğu ve Türkiye’deki ihtiyaç sahibi ailelere kumanya yardımında bulunacak.

Kumanyalar bir ailenin bir aylık ihtiyacını karşılayabileceği şekilde hazırlanmaktadır. İçinde un, süt, şeker, pirinç, yağ, makarna gibi temel gıda malzemelerinin yer aldığı kumanyalar ülkelerin mutfak kültürlerine göre çeşitlilik göstermektedir. Bir kumanya bedeli 40 Avro’dur.

Kumanya Fonu

WEFA, kumanya bedelinin tamamını karşılayan hayırseverler adına ihtiyaç sahibi ailelere kumanya verdiği gibi, “Kumanya Fonu”nda biriken bağışlarla da muhtaç ailelere kumanya yardımında bulunmaktadır.

Siz de dilediğiniz bir meblağ ile “Kumanya Fonu”na bağış yaparak, ihtiyaç sahibi bir ailenin ramazan ayını rahat geçirmesine vesile olabilirsiniz.

Nasıl Bağış Yapabilirim?

Hayırseverler wefa.org sayfası üzerinden online bağış yapabilecekleri gibi +49 221 880 64 80 numaralı telefonu arayarak Tele-Bağış yoluyla da bağışlarını gerçekleştirebilirler.