Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve hızlı bir şekilde dünya geneline yayılarak küresel bir tehdit hâline gelen korona virüsü salgını nedeniyle WEFA Uluslararası İnsani Yardım Organizasyonu yeni bir çalışma başlattı. WEFA, koronavirüs salgınından en fazla etkilenen ve risk gruplarında yer alan insanların günlük ihtiyaçlarının giderilmesi konusunda onlara yardımcı olacak. Proje kapsamında bilhassa yaşlıların bu süreçte sokağa çıkmamaları için onların market alışverişleri yapılacak. Almanya’nın ve Hollanda’nın farklı şehirlerinde gerçekleştirilecek yardım çalışmasından yararlanmak isteyenler aşağıda belirtilen irtibat numaralarından bize ulaşabilirler.

WEFA, koronovirüs salgınından en fazla etkilenen ve risk gruplarında yer alan insanların günlük ihtiyaçlarının giderilmesi konusunda onlara yardımcı olacak

WEFA zal hen, die het meest getroffen worden door de uitbraak en die behoren tot verhoogde risicogroepen, helpen bij het voorzien in de dagelijkse behoeften.

WEFA Uluslararası İnsani Yardım Organizasyonu’nun korona virüsü önlemleri hakkında bilgi almak için basın açıklamasına göz atabilirsiniz!