T.C. Köln Başkonsolosluğu’na ziyaret gerçekleştiren WEFA Uluslararası İnsani Yardım Organizasyonu Başkonsolos Ceyhun Erciyes ile bir araya geldi.

T.C. Köln Başkonsolosu Ceyhun Erciyes’in makamında gerçekleşen ziyarete WEFA Genel Müdürü Abdulrahman Köylüoğlu’nun yanı sıra WEFA Teşkilatlanma Başkanı Şerafettin İmatoğlu ile WEFA Kurumsal İletişim ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Mualla Kapusuz da eşlik etti.

Gerçekleştirilen ziyaret sonrası WEFA Genel Müdürü Abdulrahman Köylüoğlu görüşmeye  ilişkin olarak şu değerlendirmelerde bulundu: “Başkonsolusumuz Sayın Ceyhun Erciyes Beyefendi ile oldukça verimli bir görüşme gerçekleştirdik. Ziyaretimizde, WEFA olarak dünya genelinde yaptığımız faaliyetler hakkında ve yakın bir gelecekte gerçekleştirmeyi planladığımız proje ve etkinler hakkında Sayın Erciyes’e bilgiler aktardık. Kendileri çalışmalarımıza teveccüh gösterirken T.C. Köln Başkonsolosluğu himayesinde gerçekleştirilen koruyucu aile bilgilendirme toplantılarından bahsettiler. Daha pek çok konuda kendileri ile bilgi paylaşımında ve fikir teasinde bulunduk. Bu anlamda görüşmemiz oldukça samimi bir atmosferde geçti.”

Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.