WEFA İnsani Yardım Organizasyonu’nun Avrupa’daki hayırseverleri buluşturduğu en anlamlı yerel faaliyetlerinden biri Hayır Kahvaltıları oluyor.

Almanya’nın farklı şehirlerindeki bayanlar her ayın belirli bir gününde biraraya gelerek toplu kahvaltı yapıp, insani yardım projeleri hakkında konuşuyorlar.

Bu hafta, gönüllü vefalı dostumuz Aydanur Derindere‘nin Elsenfeld König‘s Döner de organize etmiş olduğu Hayır Kahvaltısı programında değerli bağışcılarımzla bir araya gelip keyifli dakikalar geçiridiğimiz gibi WEFA ve faaliyetleri hakkında bilgilendirme yapıldı, bilgi alışverişinde bulunuldu, farklı projeler üretildi, ve  hayırlar yapıldı.‘‘ İyiliğe Ortak Ol‘‘Projesi ile Hayır Kahvaltısı‘nda buluşan ve  emeği geçen tüm hayırseverlere  teşekkür ediyoruz.

Bir projeye veya bir proje altında tüm projelerimize, İyiliğe Ortak Ol Projesi kapsamında destek vermek isteyen diğer hayırseverlerin organize ettikleri hayır kahvaltıları veya farklı projelerini, insanları teşvik etme babında bu sayfamızda düşüncelerini ve resimlerini yayınlamalarını rica ediyoruz.