70’e yakın ülkede insani yardım çalışması yapan; savaş, açlık ve doğal afet gibi durumlarda acil yardımları ulaştıran WEFA İnsani Yardım Organizasyonu, daimi yardım projelerine de önem vermektedir; 1400’den fazla yetim

çocuğa sponsor aile sistemi ile sahip çıkılmış, katarakt sebebiyle gözleri görmeyen 3500 Afrikalı’nın göz ameliyatları yaptırılarak dünyayı görmelerine ve hayata tutunmalarına vesile olunmuş, Asya ve Afrika’nın su ulaşmamış bölgelerine 3000’e yakın su kuyuları açtırılmıştır. Kendi geçimlerini kimseye muhtaç olmadan sürdürebilmeleri için muhtaçlara gelir temini yardımlarında bulunan WEFA, dünyanın dört bir yanında Ramazan ve Kurban Kampanyaları gerçekleştirmiş, eğitim ve sağlık alanında bir çok projeye imza atmıştır. WEFA’nın Tanzanya’da bir yetim koleji, Togo, Bangladeş, Burkina Faso ve Somali’de ise yetimhaneleri bulunmaktadır.

Tüm bu yardım faaliyetlerinin devam edebilmesi WEFA’ya her ay düzenli olarak yapılacak bağışlarla daha sağlıklı olacaktır. Dünya çapında yapılan yardım çalışmalarının tümüne destek olmak ve bu hayır yarışına katkıda bulunmak için Peygamberimiz (SAV)’in de buyurduğu gibi “Az da olsa devamlı olanı daha hayırlıdır” prensibinden hareketle hayırseverlerin desteklerini beklemekteyiz.

Günde sadece 33 Cent (ayda 10 €) ile, dünya çapında yapılan tüm yardım çalışmalarına katkıda bulunarak muhtaç ve yetimlerin acılarını dindirme faaliyetlerine destek olabilirsiniz.

 

KAMPANYAYA NASIL KATILACAKSINIZ?

  1. Dauerauftrag: Dilediğiniz meblağı her ay hesap numaranızdan göndermesi için bankanıza talimat verebilirsiniz.
  2. Einzugsermächtigung: Banka bilgilerinizi bize bildirerek, bizim her ay sizin hesabınızdan dilediğiniz meblağı çekmemizi isteyebilirsiniz.

 

“İyiliğe Ortak Ol” Kampanyası ile ilgili geniş bilgiyi 0049-221-880 64 80 numaralı telefonumuzu arayarak veya info@wefa.org Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir. mail adresinden bize ulaşarak alabilirsiniz.