WEFA Halkla İlişkiler ve Kurumsal İlişkiler Sorumlusu Kürşat Kaan Baki ve WEFA Proje Koordinatörü Mecit Erdoğan 2016 yılında  “Su Kuyusu” projesi  kapsamında Keşmir’de 3, Somali’de 2 olmak üzere WEFA’ya 5 su kuyusu bağışında bulunan, çoğunluğunu Türkiye kökenli vatandaşların oluşturduğu Salzgitterli hayırsever sendikacılara teşekkür ziyareti gerçekleştirdiler.

Tanışma-kaynaşma atmosferinde geçen, samimi sohbetlerin yaşandığı bu anlamlı ziyarette WEFA’nın çalışmalarına ilişkin detaylı bilgiler de aktarıldı.

Hayrı bir mizaç biçimine ve bir alışkanlık şekline getirmiş iyilikseverler ile bir arada bulunmaktan son derece mutluluk duyduklarını ifade eden WEFA Halkla İlişkiler ve Kurumsal İlişkiler Sorumlusu Kürşat Kaan Baki ziyaretlerine ilişkin şu değerlendirmelerde bulundu: “WEFA olarak bağışçılarımızla göz hizasında konuşmayı onlarla etkileşim kurmayı oldukça önemsiyoruz. Salzgitterli hayırsever dostlarımız da kurumumuza 5 su kuyusu bağışında bulunmuşlardı; bu sebeple onları yakından tanımak ve kendilerine kurumumuz adına bir teşekkür ziyareti gerçekleştirmek istedik. Onlar da bizi çok samimi ve güzel bir şekilde ağırladılar. Hayırseverlerimizin Somali’de açtırdığı su kuyusunun fotoğraf ve videolarını hep birlikte seyrettik, bu esnada duygu dolu anlar da yaşadık. Ziyaretimizde kurumumuzun yaptığı faaliyetlere yönelik bilgilendirmelerimiz de oldu. Proje koordinatörümüzle gerçekleştirdiğimiz bu ziyarette gördük ki, çok sayıda hayırsever dostlarımız var ve WEFA olarak büyük bir aileyiz. Başta sendika başkanı  Şenol Aslan,  işveren Johann Reicht ve hayırseverlerimizin WEFA ile tanışmasına katkı sağlayan Cengiz Bitken Beye bu vesileyle teşekkür etmek isterim. Kurumsal ziyaretlerimiz ilerleyen günlerde de devam edecek bunun için şimdiden büyük bir heyecan yaşıyoruz.”