Genç WEFA’nın “Projeni Seç, Harekete Geç” çalışmasına destek veren genç hayırseverler Rabia İlleez Wuppertal Üniversitesinde düzenlediği etkinlikle Keşmir’deki ihtiyaç sahiplerinin suya kavuşmasına vesile olacak.

Almanya’nın Neuss kentinden Rabia İlleez ve arkadaş grubu Wuppertal Üniversitesinin kampüsünde kurdukları stantta çok sayıda üniversiteli gence WEFA’nın çalışmalarını tanıtma imkânı buldular. Rabia İlleez, etkinlikle ilgili düşüncelerini şu sözlerle ifade etti: “Islamische Hoschschulgemeinschaft (Müslüman Üniversiteliler Grubu)’ın desteğiyle düzenlediğimiz etkinlik büyük ilgi gördü. WEFA’nın projeleri ile Genç WEFA’nın çalışmalarını her kesimden insanımıza anlatma fırsatımız oldu. Genç arkadaşlarımızla sohbet edip, fikir alışverişinde bulunduk. Bilhassa Genç WEFA’nın “Projeni Seç, Harekete Geç” çalışmasını tanıttık. Standımızı ziyaret eden gençlerimiz diledikleri kadar bağışta bulundular. Toplanan bağışlarla Keşmir’de su kuyusu yaptırmak istiyoruz. Hedefimize ulaşmaya çok az kaldı. Bunun için çok heyecanlıyız. Düzenlediğimiz etkinliklerle hem insanları yardıma teşvik ediyor hem de ihtiyaç sahiplerinin sıkıntılarını gideriyoruz.”

“Projeni Seç, Harekete Geç” projesine destek vermek isteyen genç hayırseverler  youth@wefa.org  adresine E-Posta göndererek başvuruda bulunabilirler.