Kurban Grup B

Hesapbilgileri/BANKDATEN:
WEFA e.V.
IBAN: DE10 3806 0186 6008 6880 18
BIC: GENO DED1 BRS
Volksbank Köln Bonn
Verwendungszweck/Not: 202041 emanet 18

Herkese hayırlı Günler güzel Bağışçılarımız. Kurban hakkında Bilgi almak istiyorsanız eğer lütfen satırları dikkatlice okuyun.

Her yıl sizinle birlikte belki Yılda bir Gün bir Parça et yiyebilen, bizim gibi her gün et yiyemeyen Kardeşlerimize bir Parça Umut olmak için Kurbanlarımızı yolluyoruz. Bu Yıl Bağışçılarımız sadece Grup seçebilecek, Ülke degil. Neden mi? Misal Kenya’yı benden dolayı tanıyorsunuz ve herkes Kenya’ya Kurbanını yolluyor. Bazı Ülkelerin İsmi tanınmadığı için bilinen yerlere yollanıyor. Ama diğer Ülkelerde de bizi bekleyenler var. Yani uzun lafın kısası Bizim Kurbanımıza nerde ihtiyaç var ise orda kesilecektir. 😊

Bu Linkten Bağışta bulunanlar icin: Telefon numaranızı ve Email Adresinizi yazmayi unutmayın. Kurban Bayramindan 4 Gün sonra Size Bu konu ile alakalı bir Haber gelecektir Kurbanınızın kesildiğine ve nerde olduğuna dair. SMS ya da Mail yolu olacaktır bu ikisinden biri. Havale ile yollayanlar içinde lütfen Ön Kodu Almanya Misal +49 ile cep numaranızı havaleye eklemeyi lütfen unutmayın. Ülkelerin hepsı Suan tam belirlenmediği icin ve eksikler olduğu icin tam belli olunca ülkelerin isimleri zamanla eklenilecekletir.

Şimdiden Kurbanlarımız kabul olsun. Rabbim nice Yetime ve Mazluma bu Kurbanda Et yemeyi nasip eylesin…

FundraisingBox Logo