ÖZEL GÜNLERİNİZ İÇİN BAĞIŞ SERTİFİKASI

WEFA Uluslararası İnsani Yardım Organizasyonu aracılığı ile ihtiyaç sahibi kimselere ulaşmak ve yoksul kimselerin ihtiyaçlarını gidermek için bağışta bulunabilirsiniz. Özel günlerde bağışta bulunarak sevdiklerinize bağış sertifikası hediye edebilir ve bu sayede dünyanın birçok yerindeki yardıma muhtaç insanların da hayatlarına dokunabilirsiniz.

Milyonlarca insan yoksulluk, açlık ve susuzlukla mücadele ederek hayata tutunmaya çalışıyor. Ne yazık ki, birçoğu içecek bir damla temiz suya ve yiyecek bir dilim lokmaya muhtaç hâlde yardımlarınızı bekliyorlar.

İyiliği tüm dünyaya yaymak için çıktığımız bu yolda sizler de bağışlarınızla yardım çalışmalarımıza destek olabilir ve muhtaçlara el uzatabilirsiniz. Online bağış sayfamız wefa.org üzerinden yapacağınız bağışlar ile bağış sertifikası talebinde bulunabilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Seçtiğiniz bir projeye wefa.org adresinden veya +49 221 880 64 80 numaralı telefon üzerinden bağışta bulunduktan sonra aşağıda bulunan formu doldurarak bağış sertifikası talebinde bulunabilirsiniz.

SENDE BAĞIŞ SERTİFİKASI İLE HEM SEVDİKLERİNİ HEM DE MUHTAÇLARI MUTLU ET

Nakit olarak bağışta bulunduğunuz takdirde makbuzun fotoğrafını info@wefa.org adresine ya da +49 178 325 62 07 WhatsApp numarasına gönderdikten sonra aşağıda bulunan formu doldurarak bağış sertifikası talebinde bulunabilirsiniz.

Bağış sertifikasını kendiniz adına veya başkası adına oluşturabilirsiniz.  Talebinizin oluşturulmasının ardından, birkaç gün içinde sertifika belirtilen adrese postalanır.

Bağış sertifikasının oluşturulması için bağış tutarının en az 20€ olması gerekmektedir.

Umut olduğun onlarca muhtaç adına teşekkür eder,                      

 değerli desteğinin hep bizlerle olmasını isteriz.

1. Tasarım

2. Tasarım

3. Tasarım

ONLİNE BAĞIŞ kısmından bağış yapabilmek için

TIKLAYINIZ.
TIKLAYINIZ.