2006 yılından beri mağdur coğrafyalara yardım ulaştıran WEFA Uluslararası İnsani Yardım Organizasyonu, bağışçılarından Toker ve Taner ailelerini ziyaret etti.

WEFA Yönetim Kurulu Üyesi ve Teşkilatlanma Başkanı Şerafettin İmatoğlu, WEFA bağışçılarından Toker ve Taner ailelerine teşekkür ziyareti gerçekleştirdi. Ziyaret sonrası açıklama yapan İmatoğlu şu sözleri kaydetti: “Mazlum ve mağdura yardım ulaştırmak üzere çıktığımız bu kutlu yolda kıymetli desteklerini bizlerden esirgemeyen hayırseverlerimizi ziyaret ettik. Son derece sıcak ve samimi bir şekilde karşılandık. İlk olarak Almanya’nın Neu Isenburg kentinde ikâmet eden ve uzun zamandır WEFA’nın pek çok yardım projesine destek veren Kütahyalı Taner Ailesine ziyaret gerçekleştirdik. WEFA aracılığıyla dünyanın farklı yerlerindeki yetimlere de düzenli yardım gönderen Taner Ailesine yetimlerimizin selamını ilettik. Almanya’nın Marburg şehrinde yaşayan Toker Ailesinden Hakan Bey’i de ziyaret ettik. Tanzanya’daki Toker Sağlık Ocağı’nın yapılmasına büyük destek veren Hakan Bey aynı zamanda WEFA’nın diğer projelerine düzenli katkı sunmaktadır. Ziyaretimiz kapsamında ihtiyaç sahipleri adına Hakan Bey’e bir kez daha teşekkürlerimizi iletmiş olduk.”

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Toker ve Taner aileleri de WEFA’nın projelerine destek vermeye; WEFA aracılığıyla dünyanın farklı yerlerindeki ihtiyaç sahiplerine yardım etmeye devam edeceklerini belirttiler.

Ziyaret sonunda Toker ve Taner ailelerine teşekkür beratı takdim edildi.