Veren el ile alan el arasında köprü vazifesi kuran WEFA Uluslararası İnsani Yardım Organizasyonu yardım çalışmalarına destek veren hayırseverleri ziyaret etmeye devam ediyor.

WEFA’nın yardım çalışmalarına katkı sunan bağışçılarla yakından ilgilenen WEFA, hayırseverlere teşekkür ziyareti gerçekleştiriyor. En son Almanya’nın Bielefeld kentinde yaşayan Raif Özdemir’i ziyaret eden WEFA Yönetim Kurulu Üyesi Şerafettin İmatoğlu ziyaret sonrası şu bilgileri aktardı: “Mazlum ve mağdurlara yönelik yaptığımız yardım çalışmalarımıza destek veren bağışçılarımızla aramızdaki iletişimi kuvvetlendirmek ve ve katkılarından ötürü onlara teşekkür etmek adına hayırseverlerimizi ziyaret ediyoruz. Son olarak Raif Özdemir isimli hayırseverimizi yaşadığı şehirde ziyaret ettik. Kendisine teşekkür beratını takdim ettik.”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Avrupalı hayırsever Özdemir ise, “Dünyanın farklı coğrafyalarındaki ihtiyaç sahiplerine yardım etmemize vesile olan WEFA’ya çok teşekkür ederim. WEFA sayesinde mazlum ve mağdur kardeşlerimizin ihtiyaçlarının giderilmesine katkı sunuyoruz. WEFA’nın yardım çalışmalarını uzun zamandır yakından takip ediyor ve yakın çevreme de devamlı tavsiye ediyorum. Bu ziyaret beni ziyadesiyle sevindirdi. WEFA’ya olan güvenim bir kez daha tazelendi.” ifadelerini kullandı.

WEFA’nın bağışçı ziyaretleri ilerleyen günlerde de devam edecek.