WEFA Uluslararası İnsani Yardım Organizasyonu “Anatolia Fest” etkinliğinde stant kurdu. 8 Nisan pazar gününe kadar ziyaretçilere WEFA’nın projeleri hakkında bilgiler verilecek.

WEFA, “Anatolia Fest” etkinliğinde açtığı stantta 05 – 08.04.2018 tarihleri arasında ziyaretçilerine yardım çalışmalarını anlatacak. Etkinlikle ilgili bilgi veren Proje Birimi Sorumlusu Mecit Erdoğan, “Bugün saat 12’de ziyarete açılan Anatolia Fest pazar gününe kadar devam edecek. Bu dört gün boyunca 12.00 – 22.00 saatleri arasında standımızda ziyaretçilerimizi ağırlayacak, onlara 70 ülke ve bölgede gerçekleştirdiğimiz yardım çalışmaları hakkında bilgiler vereceğiz. WEFA olarak dünyanın dört bir tarafındaki muhtaç, mazlum ve mağdurların daha iyi yaşam koşullarına kavuşabilmeleri için daima nitelikli faaliyetler yürütüyoruz. Yaptığımız bu çalışmaları insanlarla paylaşmak üzere Avrupa’nın farklı yerlerinde stantlar kuruyoruz. Bir diğer ekibimiz de 15 Nisan’a kadar Mannheim Kitap Fuarı’nda ziyaretçilere yardım çalışmalarımızı anlatacak. Amacımız yardımlaşma ve dayanışma duygularını hayatımızın her gününe taşıyabilmek; muhtaç coğrafyalardaki insanlara umut ve bereket götürmeye devam etmek.” ifadelerini kullandı.

WEFA standı, An der Rheinberger Heide 5, 47495 Rheinberg adresinde 8 Nisan Pazar günü saat 22’ye kadar ziyaretçilerini ağırlayacak.