DIKZ – Alman İslam Kültür Merkezi’ni ziyaret eden WEFA Uluslararası İnsani Yardım Organizasyonu DIKZ yetkilileri ile toplantı gerçekleştirdi.

Almanya’nın Münih kentinde faaliyet gösteren DIKZ – Alman İslam Kültür Merkezi’ni WEFA Genel Başkanı Musab Aydın ve beraberindeki heyet ziyaret etti. Ziyarete WEFA Yönetim Kurulu Üyeleri eşlik etti. DIKZ Başkanı Taceddin Torun’un yanı sıra DIKZ Genel Sekreteri Mustafa Latif, DIKZ yönetim kurulu üyeleri de görüşmede hazır bulundu. DIKIZ üyesi yaklaşık 60 kişinin katıldığı toplantı samimi bir atmosferde gerçekleşti.

Toplantı sonrası bilgi veren WEFA Genel Başkanı Aydın, “Bugün son derece verimli bir toplantı gerçekleştirdik. WEFA’nın Münih’teki temsilciliğini yürüten DIKZ yönetim kurulu ile bir araya geldik. WEFA’nın çalışmaları hakkında bilgiler aktardık. Gerek DIKZ yönetim kurulunun gerekse DIKZ’nin değerli üyelerinin, kurumumuza ve faaliyetlerimize ilişkin sorularını şeffaf bir şekilde cevaplandırdık. Görüşmemiz bu anlamda oldukça verimli geçti.” ifadelerini kullandı.

Ziyaret sonunda hatıra fotoğrafı çekildi.