WEFA Uluslararası İnsani Yardım Organizasyonu’nun her ay mutat olarak gerçekleştirdiği şükür, adak ve akika kurbanlık kesimi yine çok sayıda kişinin yüzünü güldürdü. Bu ay Tanzanya’da 210 ve Bangladeş’te 75 kurban kesimi gerçekleştirildi.

WEFA Uluslararası İnsani Yardım Organizasyonu’nun her ay mutat olarak gerçekleştirdiği şükür, adak ve akika kurbanlık kesimi yine çok sayıda kişinin yüzünü güldürdü. Bu ay Tanzanya’da 210 ve Bangladeş’te 75 kurban kesimi gerçekleştirildi. Tanzanya’da dağıtıma hazır hâle getirilen kurbanlıklar bölgede bulunan ihtiyaç sahibi ailelere, yetimlere, yaşlılara ve kimsesizlere ulaştırıldı. Bangladeş’te kesilen kurbanlıklar ise sıcak yemek hâline getirildikten sonra Arakan’daki mülteci kampında bulunan mültecilere ikram edildi. Bağışçılar dağıtımla ilgili resim ve videolara wefa.org adresinden ya da WEFA’nın sosyal medya hesaplarından ulaşabilirler.

Hayırseverlerin  mart ayında bağışlayacağı şükür, adak ve akika kurbanlarının kesimi Togo’da gerçekleştirilecek. Bağışta bulunmak isteyen hayırseverler wefa.org sayfasından bağışlarını gerçekleştirebilecekleri gibi Tele-Bağış yoluyla da bağışta bulunabilirler.