Adak, akîka ve şükür kurbanı kesimlerini her ay düzenli olarak gerçekleştiren WEFA Uluslararası İnsani Yardım Organizasyonu ihtiyaç sahiplerini sevindirmeye devam ediyor. Kurban yardımları kapsamında WEFA, Afrika’da 294 hisse kurbanı bölgedeki yoksul kimselere ulaştırdı.

Hayırseverlerin bağışladığı adak, akîka ve şükür kurbanlarını Afrika’da kesen WEFA, Burkina Faso’da 21, Malavi’de 175 ve Kenya’da 98 hisse kurbanı bölgedeki ihtiyaç sahibi kimselere ulaştırdı. Kurban yardım çalışmalarından yetimler başta olmak üzere yaşlılar, hastalar, kimsesizler ve yoksul aileler istifade etti.

Nasıl Bağış Yapabilirim?

Adak, akîka ve şükür kurbanı bağışında bulunmak hayırseverler wefa.org sayfası üzerinden online bağış yapabilecekleri gibi +49 221 880 64 80 numaralı telefonu arayarak Tele-Bağış yoluyla da bağışlarını gerçekleştirebilirler. WEFA bürolarında veya temsilciliklerde makbuz karşılığı elden de bağış yapılabilir. Ayrıca WEFA’nın hesap numarasına da havale yapılabilmektedir.  Açıklama kısmına “Adak, akîka vb.” yazılması gerekmektedir.

ONLİNE BAĞIŞ

TIKLAYINIZ
TIKLAYINIZ