Adak, akika ve şükür kurbanlarını şubat ayında Moğolistan ve Pakistan’da kesen WEFA Uluslararası İnsani Yardım Organizasyonu toplamda 210 hisse kurbanı ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı.

Dünyanın farklı yerlerinde her ay mutat olarak adak, akika ve şükür kurbanı kesen WEFA, evlerine et girmemiş muhtaç insanları sevindirmeye devam ediyor. Şubat ayı adak, akika ve şükür kurbanlarını Moğolistan’ın Bayan Ulgi şehri ile Pakistan’ın Karaçi kentinde kesen WEFA, toplamda 210 hisse kurbanı muhtaçlara dağıttı.

Moğolistan’da kesilen 105 küçükbaş kurban WEFA’nın Moğolistan’daki yetimhanesinde kalan yetimler başta olmak üzere hastalara, yaşlılara ve sel felaketinden etkilenen ailelere ulaştırılırken, Pakistan’da kesilen 105 küçükbaş kurban da bölgede yaşayan muhtaç ailelere dağıtıldı.

İhtiyaç sahiplerini mutlu etmeye devam eden WEFA, mart ayı adak, akika ve şükür kurbanlarını Burkina Faso’da kesecek.

WEFA, bu zamana kadar 30’u aşkın ülkede kestiği adak, akika ve şükür kurbanları ile 300.000’den fazla muhtaç insana kurban yardımında bulunmuştur.

Nasıl Bağış Yapabilirim?

Adak, akika ve şükür kurbanı kestirmek isteyen hayırseverler wefa.org sayfası üzerinden online bağış yapabilecekleri gibi +49 221 880 64 80 numaralı telefonu arayarak Tele-Bağış yoluyla da bağışlarını gerçekleştirebilirler. Dileyen hayırseverler ise WEFA’nın hesap numaralarına havale yapabilirler.