2021 ramazan yardımları kapsamında WEFA Uluslararası İnsani Yardım Organizasyonu Tanzanya’ya gidiyor.

WEFA bu ramazan ayında da ihtiyaç sahiplerini yalnız bırakmıyor. 2021 ramazan yardımları çerçevesinde Tanzanya’ya giden WEFA ekibi bölgedeki muhtaçlara çeşitli yardım malzemeleri ulaştıracak.

WEFA Yönetim Kurulu Üyesi Şerafettin İmatoğlu Tanzanya ziyaretine ilişkin şu sözleri kaydetti:

“Heyecanla beklediğimiz ramazan ayı yaklaşıyor. Ramazan yolculuğumuzun ilk durağı Tanzanya. 25 Mart ve 4 Nisan tarihleri arasında Tanzanya’da olacağız. WEFA gönüllülerimizden Hakan Toker ve Ahmet İş de bu iyilik yolculuğumuza eşlik edecekler. Tanzanya’daki kardeşlerimize zekât, fitre, fidye, sadaka, kumanya ve iftar yemeği yardımları olmak üzere birçok ayrı kalemde yardım ulaştıracak, bu Ramazan Bayramı’nda da yetimlere bayramlık kıyafet yardımı yapacağız. Hayırseverlerimiz de bu anlamlı yardım çalışmamıza destek verebilirler.”

Nasıl Bağış Yapabilirim?

Tanzanya’daki yardım çalışmalarına destek vermek isteyen hayırseverler +49 221 880 64 80 numaralı telefonu arayarak Tele-Bağış yoluyla da bağışlarını gerçekleştirebilirler. Ayrıca WEFA’nın hesap numarasına havale de yapılabilmektedir. Açıklama kısmına “Tanzanya 2021” yazılması gerekmektedir.

Öte yandan aşağıda yer alan formu doldurarak bağışınızı hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

FundraisingBox Logo