Rahmet, bereket ve mağfiret ayı olan ve sayısız güzellikleri içinde barındıran “2020 Ramazan” ayında WEFA, yine mazlum ve muhtaçların yüzünü güldürmeye devam edecek.

Paylaşma ilkesinden hareketle tüm mağdur coğrafyalara ulaşma gayretinde olan WEFA, bu sene 2020 Ramazan yardımlarını “Paylaşmak Vefadır!” sloganı altında gerçekleştiriyor. Her sene olduğu gibi bu sene de mağdur coğrafyalardaki ihtiyaç sahiplerine zekât, fitre, sadaka, kumanya ve iftar yemeği yardımları olmak üzere birçok ayrı kalemde yardım ulaştıracak. Bir ay boyunca dünyanın hemen hemen her köşesinde kuracağı iftar sofralarında yine yetimleri, öğrencileri, yaşlıları, mültecileri, kimsesizleri ve yoksul aileleri ağırlayacak. Bilhassa yetimlere bayram sevinci yaşatmak isteyen WEFA, yetimlere de bayramlık kıyafet hediye edecek.

Bu sene ramazan kampanyasını 37 ülke ve bölgede gerçekleştirmeyi planlayan WEFA, bilhassa afet bölgeleri, kriz bölgeleri, mülteci sayısının yoğun olduğu bölgeler ile açlık ve kuraklığın fazla olduğu bölgelere ramazan yardımları ulaştıracak.

Nasıl Bağış Yapabilirim?

WEFA’nın ramazan yardımlarına destek vermek isteyen hayırseverler wefa.org sayfası üzerinden online bağış yapabilecekleri gibi +49 221 880 64 80 numaralı telefonu arayarak Tele-Bağış yoluyla da bağışlarını gerçekleştirebilirler. WEFA bürolarında veya temsilciliklerde makbuz karşılığı elden de bağış yapılabilir. Ayrıca WEFA’nın hesap numarasına da havale yapılabilmektedir. Açıklama kısmına bağış amacının (zekât, fitre, kumanya vs.) yazılması gerekmektedir.

ONLİNE BAĞIŞ kısmından bağış yapabilmek için

TIKLAYINIZ.
TIKLAYINIZ.